Pobyt Vitální žena 13-19.8.2022

Firma Yuuki již od roku 2007 přináší menstruační kalíšky, které jsou symbolem ekologického i ekonomického přístupu k péči o zdraví ženy. Proto velmi rádi podpoříme projekt Vitální žena, který přináší týdenní letní pobyt i víkendové pobyty pro ženy a nabízí rozmanité formy péče o fyzickou i psychickou stránku ženy. Právě proto je ústředním tématem celého projektu vitalita. A jaká je vitální žena? Je spokojená, zdravá, kreativní a umí se radovat ze života. Potřebujete právě takovou péči? Pojeďte s námi a staňte se vitální ženou.

Milé ženy,

letos si nebudeme nechávat program jako překvapení, chceme vám ho poskytnout dopředu, abyste věděly, na co se můžete těšit a kam budeme společně celý týden směřovat svou energii.

Vše je dobrovolné, od nás přichází nabídka a vy se rozhodujete, čemu všemu řeknete ano.

Martinka nás letos provede těmito aktivitami:

Ranní meditace: prostor na uvolnění, zastavení se, zkoumání potřeby se nadechnout či si vydechnout. Nacítění potřeb našeho srdce a těla.

Ranní procházka nebo běh - cca  20 minut.

Závěr: protažení se a osvojení jednoduchých jógových pozic na posílení životní energie.

Koupání ve slaném bazénu.

Pánevní dno:

Skrze svou vděčnost se propojíme s naším pánevním dnem. Naučíme se o svou pánev pečovat v souladu s darem života, kreativity a hojnosti. Naše pánevní dno se stane šťavnatým, přitažlivým, vitálním a stejně tak i my.

Marťa má také na starosti i jídelníček, vařit budeme pod její vařečkou:

Naše stravování bude vycházet z ovoce a zeleniny a bezlepkových potravin. Budete mít možnost nahlédnout do přípravy receptů Anthonyho Williama, které jsou velmi chutné a inspirativní. Zároveň bude do jídelníčku citlivě zařazeno maso a ryby, abychom uspokojily všechny vaše potřeby. Můžete se těšit na hojnost vitamínů a minerálů, vlákniny, ale také na chutné a zdravé dezerty a zmrzlinu. Vše, co naše tělo vyživí a zároveň potěší.

Zdenička si pro nás připravila tato témata a výlet:

Vděčnost + deník vděčnosti
Zaměříme se na krásné téma vděčnosti, naučíme se zařadit vděčnost do svého každodenního života. Uvědomíme si propojení vděčnosti a hojnosti v našem životě. Využijeme možnosti, které nám nabízí Pětiminutový deník vděčnosti (každá žena svůj deník dostane).

Sabotéři a jak na ně?

Ponoříme se do hlubin našich mozků a našeho podvědomí, abychom se s velkou laskavostí a vděčností dokázaly podívat na naše hluboce uložené podvědomé programy, které omezují náš každodenní život. Seznámíme se s technikami, které nám pomohou tyto sabotéry přijmout a překonat.

Výlet - Kittelovsko
Vydáme se po stopách doktora Kittela (tajemného Fausta Jizerských hor) a navštívíme Kittelovo muzeum na Krásné. Součástí expozice jsou i bylinky, historie léčení spjatá s doktorem Kittelem, ale můžeme nahlédnout dokonce až do pravěku (pravěké nástroje). V Kittelově muzeu je možné zakoupit suvenýry a dárečky, mezi něž bezesporu patří proslulé ovocné a bylinné sirupy a léčivé masti Kitl. Dominantou kraje je i barokní kostel sv. Josefa a fara s morovým sloupem. U kostela je studánka a léčivým pramenem. Projdeme se po blízkém okolí, které nabízí krásné panoramatické výhledy na Ještěd i Krkonoše.

Alča je připravená otevřít nám kanály tvořivosti.

Vytvoříme si hrnečky, vyzkoušíme macrame a odjedeme se zvonkohrou či světlohrou.

Kromě tvoření budou letos mými tématy vztahy a partnerství. Úzce souvisí s vděčností a ať už si to připouštíme nebo ne, obě tato témata mají v našich životech ohromnou důležitost a v podstatě na nich hodně závisí náš pocit štěstí a spokojenosti. Prostě stojí za to se jimi zabývat.

A někdy stačí opravdu málo, aby se nám spolu žilo lehčeji, spokojeněji a aby znovu přeskočila jiskra a opět se otevřela vřelost, láska i vášeň. Jsou to moje srdcová témata, věřím, že nám přinesou mnoho radosti i štěstí do života.

A to je náš letošní týden. Určitě si užijeme i saunu, bazén a večerní péči. Čekají nás společné chvíle v tanci i při relaxaci.

Nepotřebujete žádnou zkušenost s ženskými kruhy, plánovanými tématy ani tvořením, vším vás laskavě provedeme. Vy si přijeďte týden jen užít.

Těšíme se na vás!

Přihlášky najdete zde: https://radostmost.cz/pro-zeny/letni-tyden/#rezervace