프로폴리스 천연 님오일 비누

프로폴리스 천연 님오일 비누

Ozdravné, antibakteriální mýdlo na problémovou pokožku. Velmi hojivé na různé kožní problémy. Obsahuje surový  propolis, který je přírodní antibiotikum. Propolis, jako přírodní antibiotikum, nemá vedlejší účinky, je velmi účinný v boji proti bakteriálním kmenům, které jsou rezistentní proti syntetickým antibiotikům.  

상세 규격
€ 7,90
재고 있음
전세게 배송

유럽 연합 내에서
제품은 입금 후 3일 이내에 배송이 시작되며, 도착하는데 5 ~ 10일 정도 걸립니다. (휴일 제외)

유럽 연합 외 지역
제품을 체코에서 입금 확인 후 3일 이내에 전세계로 보냅니다. 유럽 연합 외 지역에서는 통상 15 ~ 30일 정도의 배송시간이 예상됩니다.

추가 정보
  • Propolis - působí na řadu virových kmenů, tlumí citlivost a bolestivost, je významným imunostimulátorem, povzbuzuje činnost vlastního obranného systému. Působí antitoxicky, takže ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů. Zastavuje růst plísní a ničí je. Podporuje hojení ran a působí protizánětlivě. Má antioxidační vlastnosti a tlumí účinky škodlivého záření na organismus.
  • Mateřídouška - má antimikrobiální a antimykotické účinky, působí při zánětlivých a hnisajících procesech kůže, defektů kůže, při revmatických potížích. Lze ji používat do koupele pro děti.
  • Neem olej (nimbový) - je pravděpodobně nejlepší produkt v současné době k dispozici na léčbu psoriázy. Hydratuje a chrání pokožku a zároveň pomáhá k léčbě jiných zranění. Je vhodný pro suchou, šupinatou, nebo podrážděnou pokožku. Je uznávaný pro své silné antiseptické vlastnosti. Zmírňuje svědění a bolest, pomáhá při zánětech, obsahuje speciální složky, jako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, které mají jedinečné účinky na pokožku, má vysoký obsah mastných kyselin, které svým účinkem zjemňují a zvlhčují pokožku (kyselina olejová 52,8%, stearová 21,4%, palmitová 2,6%, linoleová 2,1% a různé nižší mastné kyseliny). Obsahuje vitamin E a esenciální amino kyseliny, má antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, má zkrášlující účinky, napomáhá hojení ran a vytváření kolagenových vláken.

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, palmový olej, slunečnicový olej, neem (nimbový) olej, včelí vosk, surový  propolis, med, esenciální oleje mandarinka, tymián, mateřídouška, hřebíček, - čerstvá mateřídouška, macerovaná mateřídouška, NaOH.

Hmotnost: 105g  (+ / - 5g)

제품의 리뷰가 아직 없습니다

수상 내역

udrzitelny-eshop
spolehliva-firma
bezpecny-eshop medmeister cesky-vyrobek

유우키는 당신의 삶을 어떻게 향상시켰습니까