Cycling? No problem anymore

Stále nevíš, jak vyřešit sportování během menstruace? Nejjednodušší je sáhnout po kalíšku. Je skvělou volbou pro jízdu na kole z několika důvodů.

Pohodlnost a pohyb: Kalíšek je vložen hluboko do vagíny a zachycuje menstruační krev přímo uvnitř. To znamená, že nemusíš mít obavy z případného pohybu, jako je to při používání vložek, které mohou být neohrabané nebo neustále vyžadovat kontrolu.

Dlouhotrvající ochrana: Kalíšky mají větší kapacitu než běžné vložky, což znamená, že je můžeš nosit déle, aniž bys je musela měnit. To je velmi výhodné pro dlouhé jízdy na kole, kde nemusíš přerušovat svou aktivitu kvůli výměně hygienického prostředku.

Ekologický a ekonomický přínos: Kalíšky jsou opětovně použitelné, což znamená, že nevytvářejí tolik odpadu jako jednorázové vložky. To je ekologická volba, která může být pro cyklistky zvláště atraktivní, protože mohou snížit svůj ekologický otisk a také ušetřit peníze dlouhodobě.

Méně podráždění: Kalíšky jsou obvykle vyrobeny z hypoalergenních materiálů, což může snížit riziko podráždění, které některé ženy mohou zažívat při používání vložek. Další výhodou je, že nejde ani k podráždění kůže pohybem po vložce.

Diskrétnost: Na rozdíl od vložek, které mohou být viditelné pod těsným oblečením, je kalíšek umístěn uvnitř těla, což poskytuje větší úroveň diskrétnosti.

Z těchto důvodů je menstruační kalíšek skvělou volbou pro ženy, které se věnují jízdě na kole, protože nabízí pohodlnost, dlouhotrvající ochranu, ekologické a ekonomické výhody a méně podráždění než tradiční vložky.