Vaše príbehy

Používate naše kalíšky? Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte nám ich.
Urobíte nám tým radosť a zároveň pomôžete ďalším ženám v ich rozhodovaní.

Napíšte nám

Anonymous

I love this cup (rainbow one) it is firm enough so i don't crush it when i am working out with my muscles durring weight training, but also soft enough to not push on my bladder. It is so easy to grab because the ridgets and easy to insert because of it's firmness. And the colors are sooo beautiful😍 i would love to see a pink/blue/green rainbow cup come out in the summer it would be sooo beautiful. Love this company and custumer service! Will deffinitely purchase more of them! Have a nice day!

Toshi

I recently purchased a a yuuki after i had been trying to get a Lena to work  which would not  open at all for me BUT oh my goodness when I  got the yuuki classic I  got it in the first try it opened with no problem at all it went into position without a problem at all and I am a beginner with menstrual cups at 33 years old so thanks from a mom of 3 kids and  who is very active I LOVE YOUR PRODUCT and yeah when my cup wears down i wil buy another one 

Blogerka Ladybird

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!   Přečtěte si celý příběh Ladybird - "Proč a jak jsem vybírala".

Precious Stars Pads

Simona

Menstruační kalíšek… jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Stačilo jen párkrát zavést a stal se mou neodmyslitelnou součástí… cítím se s ním v pohodě, beze strachu, že proteču, zašpiním… hned jsem s ním prožila v pohodě dovolenou u moře. Vypláchnutí provedu kdekoliv je dostupná voda, menstruace se mi určitě zkrátila a zmírnila a postačí mi vyprázdnit kalíšek 2x za den a nejvíce oceňuji používání přes noc. Novinkou je barevný kalíšek a přestože pak barvy vidět nejsou, když se zavede, můj osobní pocit z jeho barevnosti je úžasný… Prostě si své dny moc užívám.