Vaše príbehy

Používate naše kalíšky? Podeľte sa o svoje skúsenosti a napíšte nám ich.
Urobíte nám tým radosť a zároveň pomôžete ďalším ženám v ich rozhodovaní.

Napíšte nám

Blogerka Ladybird

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!   Přečtěte si celý příběh Ladybird - "Proč a jak jsem vybírala".

Precious Stars Pads

Simona

Menstruační kalíšek… jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Stačilo jen párkrát zavést a stal se mou neodmyslitelnou součástí… cítím se s ním v pohodě, beze strachu, že proteču, zašpiním… hned jsem s ním prožila v pohodě dovolenou u moře. Vypláchnutí provedu kdekoliv je dostupná voda, menstruace se mi určitě zkrátila a zmírnila a postačí mi vyprázdnit kalíšek 2x za den a nejvíce oceňuji používání přes noc. Novinkou je barevný kalíšek a přestože pak barvy vidět nejsou, když se zavede, můj osobní pocit z jeho barevnosti je úžasný… Prostě si své dny moc užívám.

Naked Sunday - I heart my Yuuki

Kateřina Š.

Přidávám pochvalnou recenzi! Po 3/4 roce už vím, že bych neměnila. Sice chvíli trvalo, než jsem přišla na to "jak", ale nyní už vše funguje k plné spokojenosti. Jen škoda, že jsem nezačla dřív, než teď - na stará kolena :- ) Navíc mám dojem, že se samotný proces i výrazně zkrátil. Za mě samé plusy!