Prírodné mydlo - Banán a med

Prírodné mydlo - Banán a med

Pre extrémne suchú, vysušenú, popraskanú pokožku, citlivú, poškodenú počasím a prácou. Obsahuje vysoký podiel nezmýdelněných olejov a zvýšeným podielom ovocnej zložky - banánu. je veľmikrémové a upokojujúce.
Výborný anti-aging, výživné a spevňujúce pokožku, vyhladzuje tvoriace sa vrásky. Po kúpeli nie je potreba použiť ďalšie krém. Je jemne parfumovaný.

Zloženie: kokosový, olivový olej, ricínový lisovaný za studena, palmový olej, med, smotana, čerstvý banán, NaOH, destilovaná voda, aróma.

Hmotnosť: 95g (+ / - 5g)

Detailný popis
€ 6,90
Skladom

BANÁN

Je jedním z nejvýživnějších a nejléčivějších plodů naší planety, má vyživovací vlastnosti,obsahuje vitamíny A, B, C, hořčík, vápník, železo, zinek, draslík. Ovocné kyseliny posilují pleť, kterou nedráždí, ale zjemní, vyhladí a dodají chybějící látky. Banán obsahuje tři přírodní cukry sacharozu, fruktozu, glukozu společně s vlákninou. S rozmixovaným čerstvým banánem v mýdle, přidaným spolu se smetanou, olivovým olejem, na konci zmýdelňovacího procesu, může i naše pleť těžit z jeho výživnosti a ozdravného pohlazení.

MED

Je jednou z nejsilnějších přírodních hydratačních látek, obsahuje inhibin, který působí proti růstu baktérií a činí z medu významné antiseptikum, používá se ke zklidnění popálenin a odřenin, obsahuje minerály, vitamíny B, C, D, E, a flavonoidy, které nás chrání před volnými radikály, změkčuje a vyhlazuje drsnou a popraskanou  pokožku, vyhladí vrásky a zpevní pleť, med je přírodní lék, výborný pomocník proti akné.  

K tomuto produktu nie je doteraz žiadne hodnotenie

Získaná ocenění

udrzitelny-eshop
spolehliva-firma
bezpecny-eshop medmeister cesky-vyrobek

Jak Vám Yuuki zlepšil život