Prírodné mydlo Nimbový olej - Propolis - Materina dúška

Prírodné mydlo Nimbový olej - Propolis - Materina dúška

Rekondičné, antibakteriálne mydlo na problémovú pokožku. Veľmi hojivé na rôzne kožné problémy. Obsahuje surový propolis, ktorý je prírodné antibiotikum. Propolis, ako prírodné antibiotikum, nemá vedľajšie účinky, je veľmi účinný v boji proti bakteriálnym kmeňom, ktoré sú rezistentné proti syntetickým antibiotikám.

Detailný popis
€ 7,90
Skladom
  • Propolis - působí na řadu virových kmenů, tlumí citlivost a bolestivost, je významným imunostimulátorem, povzbuzuje činnost vlastního obranného systému. Působí antitoxicky, takže ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů. Zastavuje růst plísní a ničí je. Podporuje hojení ran a působí protizánětlivě. Má antioxidační vlastnosti a tlumí účinky škodlivého záření na organismus.
  • Mateřídouška - má antimikrobiální a antimykotické účinky, působí při zánětlivých a hnisajících procesech kůže, defektů kůže, při revmatických potížích. Lze ji používat do koupele pro děti.
  • Neem olej (nimbový) - je pravděpodobně nejlepší produkt v současné době k dispozici na léčbu psoriázy. Hydratuje a chrání pokožku a zároveň pomáhá k léčbě jiných zranění. Je vhodný pro suchou, šupinatou, nebo podrážděnou pokožku. Je uznávaný pro své silné antiseptické vlastnosti. Zmírňuje svědění a bolest, pomáhá při zánětech, obsahuje speciální složky, jako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, které mají jedinečné účinky na pokožku, má vysoký obsah mastných kyselin, které svým účinkem zjemňují a zvlhčují pokožku (kyselina olejová 52,8%, stearová 21,4%, palmitová 2,6%, linoleová 2,1% a různé nižší mastné kyseliny). Obsahuje vitamin E a esenciální amino kyseliny, má antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, má zkrášlující účinky, napomáhá hojení ran a vytváření kolagenových vláken.

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, palmový olej, slunečnicový olej, neem (nimbový) olej, včelí vosk, surový  propolis, med, esenciální oleje mandarinka, tymián, mateřídouška, hřebíček, - čerstvá mateřídouška, macerovaná mateřídouška, NaOH.

Hmotnost: 105g  (+ / - 5g)

K tomuto produktu nie je doteraz žiadne hodnotenie

Získaná ocenění

udrzitelny-eshop
spolehliva-firma
bezpecny-eshop medmeister cesky-vyrobek

Jak Vám Yuuki zlepšil život