Kateřina Š.
Přidávám pochvalnou recenzi! Po 3/4 roce už vím, že bych neměnila. Sice chvíli trvalo, než jsem přišla na to "jak", ale nyní už vše funguje k plné spokojenosti. Jen škoda, že jsem nezačla dřív, než teď - na stará kolena :- ) Navíc mám dojem, že se samotný proces i výrazně zkrátil. Za mě samé plusy!