Hi52life

Téma menstruace, pochopení, jak je možné dny během cyklu vnímat, prožívat je s pocitem, že se na cyklu přímo podílíme, je projektem, který podporuje dívky a jejich okolí snad v každém ohledu 

Máme radost, že nás oslovil nadační fond Hi52life a dal nám příležitost poskytnout menstruační kalíšky nadaným dívkám a mladým ženám, které by si je jinak nemohly obstarat samy. Společně s vysoce kvalitní prezentací o menstruaci přednášenou zkušenými lidmikonzultacemi s lékaři a oporou v dokumentech probírající stejné téma, umožňujeme mladým nadaným dívkám ve školách a mniškám v klášterech využít moderní nástroje pro přijetí menstruace jako běžné součásti každodenního života. 

Image 1
  

"Podporujeme nadané děti a mladistvé na cestě životem"

Tato nadace vybírá projekty, které jsou pomocí nadaným dětem a rozvíjí jejich inteligenci rozumovou i sociální s přesahem do ekologie a globálního chápání světa a schopnosti se v něm orientovat s etickými principy a životní rovnováhou.

Image 2
 

Tyto projekty i konkrétní podporované děti vybíraji pečlivě s důrazem na etické hodnoty a zodpovědnost k jejich dárcům.

Podívejte se na jejich projekty a podporujte děti s námi. 

Hi52life 

Tento projekt můžeš podpořit i ty v rámci svého nákupu na našich stránkách. U každého našeho produktu je možnost přispět 50 a více Kč.