Vaše příběhy

Používáte naše kalíšky? Podělte se o své zkušenosti a napište nám je.
Uděláte nám tím radost a zároveň pomůžete dalším ženám v jejich rozhodování.

Napište nám

Andrea

Menstruační kalíšek Yuuki jsem si vybrala jako zdravější variantu tampónu, při používání tamponu jsem mela čím dál silnější bolesti při menstuaci. S kalíškem bolesti najednou přestaly. Zpočátku jsem trochu bojovala se správným zaváděním, ale časem jsem se naučila správný postup. I po porodu mi vyhovuje menši velikost. Neskutečná úspora peněz, místa ke skladovaní a délky používání oproti tampónům. Velké plus patří také většímu hygienickému komfortu (absolutně bez zápachu). Doufám, že mi kalíšek dlouho vydrží a nebudu muset jako dříve běhat každý měsíc do drogerie. Stojí za vyzkoušení, doporučuji!

Anonymous

I love this cup (rainbow one) it is firm enough so i don't crush it when i am working out with my muscles durring weight training, but also soft enough to not push on my bladder. It is so easy to grab because the ridgets and easy to insert because of it's firmness. And the colors are sooo beautiful😍 i would love to see a pink/blue/green rainbow cup come out in the summer it would be sooo beautiful. Love this company and custumer service! Will deffinitely purchase more of them! Have a nice day!

Toshi

I recently purchased a a yuuki after i had been trying to get a Lena to work  which would not  open at all for me BUT oh my goodness when I  got the yuuki classic I  got it in the first try it opened with no problem at all it went into position without a problem at all and I am a beginner with menstrual cups at 33 years old so thanks from a mom of 3 kids and  who is very active I LOVE YOUR PRODUCT and yeah when my cup wears down i wil buy another one 

Najdi vlastní zdroje zdraví

Kalíšky jsem léta používala, nyní už jsem cyklická pouze dle fází Luny. Moje zkušenost je skvělá, s tím, že vím, že každá žena si musí najít svoji velikost i materiál. Kalíšek a tampon jsou vlastně nesrovnatelné, protože s krví v kalíšku pak třeba můžete i dále pracovat. Nehledě na to, že se po dlouhodobém používání tamponu popisují zánětlivá onemocnění vaginy. Za sebe jsem pro kalíšek, i z hlediska podpory děložního čípku třeba u žen po porodu a pod. Zároveň chápu, že pro ženy, pro které téma menstruace a citlivějšího kontaktu s joni je náročná, tak raději sáhnou po tamponu. Sama se snažím vlastní dceru naučit JEN na kalíšek... Marta Brychtová, www.martabrychtova.cz

Blogerka Ladybird

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!   Přečtěte si celý příběh Ladybird - "Proč a jak jsem vybírala".