Blog

Novinky

Často dostáváme dotazy na balení našich kalíšků do igelitových sáčků. Zda by se to dalo řešit jiným ekologickým způsobem nebo nebalit vůbec. Možnost nebalit vůbec jsme ihned zamítli. V našich počátcích kalíšky nebyly baleny a dostávali jsme mnoho komentářů, že je to velmi velmi nehygienické, s čímž na jednu stranu souhlasíme.

Novinky

Projekt Cambia Las Reglas se zaměřuje na dodávání menstruačních kalíšků kubánským ženám. Slovo CAMBIA znamená (z)měnit a slova LAS REGLAS mohou být přeložena jako pravidla, ale také jako menstruace (hovorově). Tím, že dovezeme na Kubu menstruační kalíšky, chceme podpořit mezi tamními ženami diskuzi o menstruaci, ženském ydraví a ženském těle a podpořit je v diskuzi o svých rolích v soukromé i veřejné sféře, o sexuálním, domácím a systémovém násilí, a o dalších feministických tématech.

Novinky

V každé ženské kabelce dnes najdete – kromě jiných nezbytností – i pohotovostní vložku nebo tampon. A přestože právě ty patří mezi nejpoužívanější hygienické ženské potřeby, o svoje místo se hrdě hlásí i menstruační kalíšky.

Napsali o nás

Je pro nás vždy velkou odměnou, obdržet příběh s kladnými zkušenostmi  :-)

Novinky

Stále více z vás zajímá rozdíl mezi těmito kalíšky, a který je vhodnější. Asi pro vás k nelibosti odpovím: „to záleží….“

Novinky

Rozhodli jsme se udělat radost všem nadšenkyním barevných kalíšků a snížit ceny verzí RAINBOW. Proč si neudělat naše dny veselejší a zábavnější.

Novinky

Naše produkty je možné si prohlédnout v další kamenné prodejně v Praze. Obchod NuSpring - Belgická 610/27, 120 00 Praha Vinohrady