Novinky

Novinky

Jsou dvě hodiny ráno, pár hodiny po závodě a já sedím přetažená u počítače a snažím se napsat, jak celý závod dopadl.

Novinky

Jak víte, tak s kalíšky jsme začali již na konci roku 2007. Jsem jejich velká propagátorka a jasně že i uživatelka. Neumím si představit již měsíční cyklus bez tohoto výrobku. Také jsem vyzkoušela menstruační kalhotky a po pár použití musím uznat, že je to fajn doplněk ke kalíšku, když chcete mít jistotu při sportu, že vše těsní, jak má.

Novinky

Stále se snažíme zlepšovat a zajišťovat lepší servis a transparentnost našich produktů. Často se nás ptáte, zda je náš kalíšek veganský. ANO, je.

Novinky

Naše milé čtenářky, dneska bych vám chtěla vyprávět, jak vlastně vznikl název našich menstruačních kalíšků a taky proč jsme se rozhodli dát stejné jméno naší fenečce, kterou jsme si vzali z útulku a dost možná jí zachránili, minimálně však zpříjemnili život

Novinky

Firma Yuuki již od roku 2007 přináší menstruační kalíšky, které jsou symbolem ekologického i ekonomického přístupu k péči o zdraví ženy. Proto velmi rádi podpoříme projekt Vitální žena, který přináší týdenní letní pobyt i víkendové pobyty pro ženy a nabízí rozmanité formy péče o fyzickou i psychickou stránku ženy. Právě proto je ústředním tématem celého projektu vitalita. A jaká je vitální žena? Je spokojená, zdravá, kreativní a umí se radovat ze života. Potřebujete právě takovou péči? Pojeďte s námi a staňte se vitální ženou.