Přírodní mýdlo Nimbový olej – Propolis – Mateřídouška

Přírodní mýdlo Nimbový olej – Propolis – Mateřídouška

Ozdravné, antibakteriální mýdlo na problémovou pokožku. Velmi hojivé na různé kožní problémy. Obsahuje surový  propolis, který je přírodní antibiotikum. Propolis, jako přírodní antibiotikum, nemá vedlejší účinky, je velmi účinný v boji proti bakteriálním kmenům, které jsou rezistentní proti syntetickým antibiotikům.  

Detailní popis
149 Kč
Skladem
Zasíláme během 3 pracovních dní
  • Propolis - působí na řadu virových kmenů, tlumí citlivost a bolestivost, je významným imunostimulátorem, povzbuzuje činnost vlastního obranného systému. Působí antitoxicky, takže ruší účinky některých jedů a bakteriálních toxinů. Zastavuje růst plísní a ničí je. Podporuje hojení ran a působí protizánětlivě. Má antioxidační vlastnosti a tlumí účinky škodlivého záření na organismus.
  • Mateřídouška - má antimikrobiální a antimykotické účinky, působí při zánětlivých a hnisajících procesech kůže, defektů kůže, při revmatických potížích. Lze ji používat do koupele pro děti.
  • Neem olej (nimbový) - je pravděpodobně nejlepší produkt v současné době k dispozici na léčbu psoriázy. Hydratuje a chrání pokožku a zároveň pomáhá k léčbě jiných zranění. Je vhodný pro suchou, šupinatou, nebo podrážděnou pokožku. Je uznávaný pro své silné antiseptické vlastnosti. Zmírňuje svědění a bolest, pomáhá při zánětech, obsahuje speciální složky, jako nimbin, nimbidin, nimbidol, gedunin, sodium nimbinate, quercetin, salannin a azadirachtin, které mají jedinečné účinky na pokožku, má vysoký obsah mastných kyselin, které svým účinkem zjemňují a zvlhčují pokožku (kyselina olejová 52,8%, stearová 21,4%, palmitová 2,6%, linoleová 2,1% a různé nižší mastné kyseliny). Obsahuje vitamin E a esenciální amino kyseliny, má antivirové, antibakteriální a protiplísňové vlastnosti, má zkrášlující účinky, napomáhá hojení ran a vytváření kolagenových vláken.

Složení: bambucké máslo, kokosový olej, palmový olej, slunečnicový olej, neem (nimbový) olej, včelí vosk, surový  propolis, med, esenciální oleje mandarinka, tymián, mateřídouška, hřebíček, - čerstvá mateřídouška, macerovaná mateřídouška, NaOH.

Hmotnost: 105g  (+ / - 5g)

5,0
Hodnotili 4 uživatelé
5
4
3
2
1
krásně voní, příjemné, nevysušuje.
Úžasné
Nadšena, už nepoužívám nic jiného
  • na mou pokožku reaguje skvěle i příjemně voní

Získaná ocenění

udrzitelny-eshop
spolehliva-firma
bezpecny-eshop medmeister cesky-vyrobek

Jak Vám Yuuki zlepšil život