Simona
Menstruační kalíšek… jedno z mých nejlepších rozhodnutí. Stačilo jen párkrát zavést a stal se mou neodmyslitelnou součástí… cítím se s ním v pohodě, beze strachu, že proteču, zašpiním… hned jsem s ním prožila v pohodě dovolenou u moře. Vypláchnutí provedu kdekoliv je dostupná voda, menstruace se mi určitě zkrátila a zmírnila a postačí mi vyprázdnit kalíšek 2x za den a nejvíce oceňuji používání přes noc. Novinkou je barevný kalíšek a přestože pak barvy vidět nejsou, když se zavede, můj osobní pocit z jeho barevnosti je úžasný… Prostě si své dny moc užívám.
Kateřina Š.
Přidávám pochvalnou recenzi! Po 3/4 roce už vím, že bych neměnila. Sice chvíli trvalo, než jsem přišla na to "jak", ale nyní už vše funguje k plné spokojenosti. Jen škoda, že jsem nezačla dřív, než teď - na stará kolena :- ) Navíc mám dojem, že se samotný proces i výrazně zkrátil. Za mě samé plusy!