Certifikace VEGAN

Stále se snažíme zlepšovat a zajišťovat lepší servis a transparentnost našich produktů. Často se nás ptáte, zda je náš kalíšek veganský. ANO, je.

Menstruační kalíšek YUUKI je nyní registrován ve Vegan Society (mezinárodní sdružení veganů). To znamená, že kalíšek Yuuki neobsahuje žádné složky živočišného původu, ani nebyl nikdy testován na zvířatech. Značka Vegan Society uplatňuje ve vztahu k testování na zvířatech velice přísné normy.

Vegan Society neposkytne svoji známku produktům s pevně stanoveným nebo klouzavým datem uzávěrky testování. Aby mohl být produkt značkou označen, nesmí být prováděno testování na jakémkoliv druhu zvířat. Také není povoleno testování jednotlivých složek, pomocných látek a dalších látek používaných ke zpracování, pokud jsou prováděny speciálně pro finální produkt.

Produkty jsou považovány za veganské, pokud nejsou živočišného původu a v žádné fázi výroby a zpracování nebyly použity a do produktu nebyly přidány:

-          Ingredience (včetně aditiv, přídatných látek, aromat, vonných látek, příchutí a enzymů)

-          Pomocné látky

-          Látky, které nejsou aditivy, ale používají se stejným způsobem a se stejným účelem jako pomocné látky ve zpracované nebo nezpracované formě, které jsou živočišného původu.