Pomáháme kamerunské organizaci

Máme velkou radost, o kterou se s vámi chceme podělit. Přišel nám dopis z Afriky. Těší nás, že naše pomoc má smysl.

Community Development Network

Spolupracujeme s nestátní kamerunskou organizací, která působí právě ve své zemi - v Kamerunu.

Jejím hlavním posláním je snížení chudoby na venkově, odstranění hladu a podvýživy a celkové zvýšení kvality životní úrovně.

Rádi jsme se připojili a věnovali několik stovek kalíšků pro místní dívky a ženy. Více o prospěšné činnosti této organizace najdete na jejím webu.

Jsme rádi, že naše pomoc má odezvu. To nás motivuje a rozhodně budeme pomáhat dál. Přikládáme dopis a také si můžete prohlédnout fotky v galerii.


Hello Zuzana,

Nice to read from you. I am doing well and hope you are too.
We have been carrying out a series of campaigns and workshops on menstruation and menstrual hygiene in different schools, centers and communities and reaching out to many young girls provide the with vital information and resources to manage the periods.
Many girls have been thrilled by your cup and call it a lifesaver as it has totally changed their lifes as to handling the periods as they say it is practical, easy to use and very cost effective for them in their rural setting though they complained of how accessible the cup will be for them and many others in the case where they needed it.
Here are some pictures from our most recent workshops.

Regards,

Finley Gana

Community Development Network (CDN)
P.O Box 9422 Bonaberi
Douala, Littoral Region
CAMEROON (00237)Novinky

Možná jste přemýšlela nad tím, z jakého materiálu je kalíšek vyrobený. Prozradíme vám, že to je vysoce kvalitní lékařský silikon. Chcete se o něm dozvědět víc?

Novinky

Spolupracujeme s několika charitativními organizacemi, které působí zejména v chudých regionech Afriky. Jeden projekt vám dnes představíme.