Pozor na kopie našich kalíšků

Ne každý kalíšek, který vypadá jako Yuuki, je Yuuki. Bohužel jsme narazili na čínské webové stránky, které nabízejí na první pohled úplně stejné kalíšky.

Dokonce jsme zjistili, že tato firma poskytuje svým zákaznicím návod na čištění kalíšku s naší fotografií. I když se tak jejich produkty tváří, nejedná se o naše kalíšky a s naší značkou Yuuki nemají vůbec nic společného.

Nákup těchto kalíšků vám určitě nedoporučujeme. Nejde jen o to, že se jedná o nedovolené kopírování našich produktů, ale hlavně nemáte vůbec žádné ověřené informace o jejich zdravotní nezávadnosti. Nevíte, z jakého materiálu a v jakých podmínkách jsou vyrobené. O lékařském silikonu kalíšků Yuuki se můžete dočíst v našem článku "Z čeho je kalíšek vyrobený".

Menstruační kalíšky jsou přece jen hygienickou pomůckou, která přichází do kontaktu s vaším tělem, proto jejich výběr radši pečlivě zvažujte a nenechte se zlákat zdánlivě nízkou cenou.

Naše originální kalíšky Yuuki najdete v našem e-shopu.

Dnes jsme byli upozorněni na novou společnost, která prodává kopie našich Rainbow kalíšků. Naneštěstí je také pojmenovali Rainbow, a proto to může být pro vás velmi matoucí.

Opět jsou to neoprávněné kopie našich produktů. Neexistují žádné informace o materiálu nebo produkci.

Naše kalíšky se jmenují: Rainbow Jolly nebo Rainbow Line. Další značka našeho kalíšku je název na kalíšku - YUUKI a dutá štopka.

Naše originální kalíšky Yuuki najdete v našem e-shopu.

https://www.yuukicup.com/eshop/menstruacni-kalisky-44

Ujistěte se, že nakupujete originální kalíšky YUUKI od našich partnerů.

https://www.yuukicup.com/cs/mapa