Typy inkontinenčních kalhotek

 Také Vás zajímá jaké typy inkontinenčních kalhotek existují?

Existuje několik typů inkontinenčních kalhotek navržených pro různé potřeby a preference uživatelů:

Image 1

Jednorázové inkontinenční kalhotky:

Tyto kalhotky jsou vyrobeny z měkkých a prodyšných materiálů, jako je například bavlna, a mají integrované vrstvy superabsorbentu, které rychle absorbuje moč a udržuje pokožku suchou.Jsou k dispozici v různých velikostech a stupních absorpce, což umožňuje vybrat tu správnou variantu podle individuálních potřeb.

Prací inkontinenční kalhotky:

Tyto kalhotky jsou obvykle vyrobeny z vysoce absorpčních a prodyšných materiálů, jako je například polyester nebo bavlna, a mají vnitřní vrstvu, která izoluje vlhkost od pokožky. Jsou navrženy tak, aby byly odolné a mohly být opakovaně prány, což snižuje náklady a šetří životní prostředí.

Nepromokavé inkontinenční kalhotky:

Tyto kalhotky jsou vyrobeny z vodotěsných materiálů, jako je například polyuretanový laminát, který zabraňuje úniku moči a zároveň umožňuje odvětrání pokožky.Mají obvykle elastické manžety kolem nohou a pasu pro lepší těsnost a pohodlí.

Nohavičkové inkontinenční vložky:

Tyto vložky jsou obvykle vyrobeny z měkkých a prodyšných materiálů a mají integrované vrstvy absorbentu, které rychle absorbuje moč a udržuje pokožku suchou. Jsou diskrétní a pohodlné a mohou být nošeny pod běžným prádlem.

Přiléhavé inkontinenční kalhotky:

Tyto kalhotky mají těsnější střih a elastické manžety kolem nohou a pasu, což zvyšuje jejich schopnost těsně přiléhat k tělu a minimalizovat únik moči. Jsou obvykle vyrobeny z měkkých a elastických materiálů, které poskytují pohodlí a volnost pohybu.

Každý z těchto typů má své výhody a nevýhody, a volba mezi nimi závisí na individuálních preferencích, úrovni inkontinence a životním stylu uživatele. Doporučuje se vyzkoušet různé možnosti a poradit se s odborníkem na zdravotní péči, aby se našla nejvhodnější volba.