Menstruační kalíšek RAINBOW Jolly

Moderní hygienická pomůcka ve veselých barvách, se kterou budete mít naprosté pohodlí během svých dní. Jestli jste citlivější, určitě oceníte, že je vyroben ve variantě Soft - měkčí (shore 35). Tvoří ji 7 náhodně promíchaných duhových barev. Dva stejně zbarvené kalíšky nenajdete. Získáte vždy originál.  

Obsah balení

  • jeden menstruační kalíšek Rainbow (větší nebo menší - dle Vašeho výběru),
  • desinfekční krabičku INFUSER BOX,
  • obal s návodem.
Skladem
Doba dodání do 5 pracovních dní
Vyberte si variantu
č. 1 - menší kalíšek (vhodný pro ženy před porodem)
č. 2 - větší kalíšek (vhodný pro ženy po porodu)
599 Kč

Milí zákazníci,
prosím, vezměte na vědomí a promyslete ve svých plánech, že pokud chcete mít něco z našich produktů do Vánoc, je třeba objednat nejpozději do pondělí 17.12.2018.
Poslední objednávky v tomto roce odešleme v pátek 21.12.2018
Ve dnech 24.12.2018 do 31.12.2018 budeme odpočívat. Objednávky, které přijdou po 21.12.2018 budou postupně odesílány po novém roce 2019.
Zároveň vám přejeme krásné vánoční svátky a do nového roku 2019 hodně štěstí a osobní pohody.
Tým YUUKI

4,8
Hodnotilo 5 uživatelů
5
4
3
2
1
Jsem naprosto spokojená :-)
  • rychlé vyřízení
  • skvělá komunikace
  • žádné jsem nenašla
Jaké velikosti jsou k dispozici a který bych si měla objednat?

Kalíšky Yuuki nabízíme ve dvou velikostech:

  • č. 1 - malý (dívky a ženy před porodem a do 28 let),
  • č. 2 - velký (ženy po porodu, pro ženy mající pravidelný sexuální život a pro ženy nad 28 let).

Rozdíl mezi nimi je jedním z největších v porovnání s ostatními výrobci. Většina společností nabízí dvě velikosti.

Více informací najdete v článku "Jak vybrat velikost kalíšku".

Image 0

Jaká je životnost kalíšku?

Kalíšky Yuuki jsou vyrobené z lékařského silikonu, který má životnost 5 - 15 let, záleží tedy na manipulaci, a jak se o kalíšek budete starat. Důležité je před každou menstruací kalíšek vyvařit. Kalíšek je ze stejného silikonu, který se implantuje do lidského těla během různých operací. Některé společnosti doporučují výměnu jednou za rok, ale jestli dodržujete instrukce k zacházení, není to nutné.

Jak často musím kalíšek vyprazdňovat?

Záleží na vaší menstruaci, každá žena ji má jinak silnou. Pokud ji máte průměrnou až silnou, kalíšek by měl být v pohodě od 3 do 10 hodin. S velmi slabou menstruací až 12 hodin. Při silnějších dnech vyprazdňujte kalíšek častěji.

Pokud jste již vyzkoušela velký kalíšek a musíte ho vyprazdňovat každé 3 hodiny, máte extrémně silnou periodu. Nemusí to znamenat žádný problém, ale zkuste si o tom promluvit s vaším lékařem. Jsou prostředky, které pomáhají kontrolovat velmi silnou menstruaci.


Návody

Používání kalíšku je po troše trpělivosti při prvních zaváděních pohodlné a rychlé. Připravili jsme pro vás tipy, které vám vaše začátky s kalíškem usnadní.

Návody

Rozhodla jste se, že vyzkoušíte menstruační kalíšek, ale nejste si jistá, jaká velikost je pro vás ideální? Poradíme vám.

Napsali o nás

Jestli o kalíšku uvažujete a pořád si nejste jistá, určitě uvítáte názor jiné ženy. Ladybird popisuje nejen své začátky, ale přidává i tipy, které by vás mohly zajímat.

Blogerka Ladybird

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!   Přečtěte si celý příběh Ladybird - "Proč a jak jsem vybírala".

Kateřina Š.

Přidávám pochvalnou recenzi! Po 3/4 roce už vím, že bych neměnila. Sice chvíli trvalo, než jsem přišla na to "jak", ale nyní už vše funguje k plné spokojenosti. Jen škoda, že jsem nezačla dřív, než teď - na stará kolena :- ) Navíc mám dojem, že se samotný proces i výrazně zkrátil. Za mě samé plusy!