MIX - dva větší menstruační kalíšky (soft + classic)

Set moderních dámských hygienických pomůcek, které vám zajistí naprostý komfort během vaší menstruace. Díky tomuto výhodnému balení získáte dva druhy kalíšků - Classic (z tvrdšího silikonu) a Soft (z měkčího silikonu). Oba jsou ve větší velikosti.  

Obsah balení

 • dva větší menstruační kalíšky - 1x CLASSIC a 1x SOFT,
 • desinfekční krabičku INFUSER BOX,
 • obal s návodem.
Skladem
Doba dodání do 5 pracovních dní
5,0
Hodnotilo 6 uživatelů
5
4
3
2
1
Po prvním použití naprostá spokojenost, ještě trochu cviku při zavádění a dávám 100%
 • Pohodlné, nemusím myslet na to abych měla s sebou další tampony na výměnu. Méně častá potřeba výměny než s tampóny
 • Zatím nic
Mohu jen doporučit. Lituji jen toho,že jsem s nákupem dlouho otálela.
 • Komfort při menstruaci
 • Ušetřené peníze
 • Odbouraná starost o dostatek hygienických potřeb
 • Nic
Jsem velmi spokojena. Yuuki používám už několik let. Zkoušela jsem i jinou značku, ale ta mi nevyhovovala. Doporučuji
Naprostá spokojenost, mám s nimi už mnohaletou zkušenost a i když jsem pak zkusila jinou značku hned druhý měsíc jsem si objednala opět yukki protože to je standart který jsem nechtěla opustit.
 • Dokonalost.
 • Žádné zápory mi nejsou známy
S kalíškem jsem velmi spokojena. Zavádění je bezproblémové. Kalíšek vůbec necítím, takže nemám žádný problém při sportu, chůzi nebo sezení. Vřele doporučuji.
Super zboží funguje tak jak má.
Jaké velikosti jsou k dispozici a který bych si měla objednat?

Kalíšky Yuuki nabízíme ve dvou velikostech:

 • č. 1 - malý (dívky a ženy před porodem a do 28 let),
 • č. 2 - velký (ženy po porodu, pro ženy mající pravidelný sexuální život a pro ženy nad 28 let).

Rozdíl mezi nimi je jedním z největších v porovnání s ostatními výrobci. Většina společností nabízí dvě velikosti.

Více informací najdete v článku "Jak vybrat velikost kalíšku".

Image 0

Jaká je životnost kalíšku?

Kalíšky Yuuki jsou vyrobené z lékařského silikonu, který má životnost 5 - 15 let, záleží tedy na manipulaci, a jak se o kalíšek budete starat. Důležité je před každou menstruací kalíšek vyvařit. Kalíšek je ze stejného silikonu, který se implantuje do lidského těla během různých operací. Některé společnosti doporučují výměnu jednou za rok, ale jestli dodržujete instrukce k zacházení, není to nutné.

Jak často musím kalíšek vyprazdňovat?

Záleží na vaší menstruaci, každá žena ji má jinak silnou. Pokud ji máte průměrnou až silnou, kalíšek by měl být v pohodě od 3 do 10 hodin. S velmi slabou menstruací až 12 hodin. Při silnějších dnech vyprazdňujte kalíšek častěji.

Pokud jste již vyzkoušela velký kalíšek a musíte ho vyprazdňovat každé 3 hodiny, máte extrémně silnou periodu. Nemusí to znamenat žádný problém, ale zkuste si o tom promluvit s vaším lékařem. Jsou prostředky, které pomáhají kontrolovat velmi silnou menstruaci.


Návody

Používání kalíšku je po troše trpělivosti při prvních zaváděních pohodlné a rychlé. Připravili jsme pro vás tipy, které vám vaše začátky s kalíškem usnadní.

Návody

Rozhodla jste se, že vyzkoušíte menstruační kalíšek, ale nejste si jistá, jaká velikost je pro vás ideální? Poradíme vám.

Napsali o nás

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!

Novinky

Možná jste přemýšlela nad tím, z jakého materiálu je kalíšek vyrobený. Prozradíme vám, že to je vysoce kvalitní lékařský silikon. Chcete se o něm dozvědět víc?

Blogerka Ladybird

Milé ženy, chci se s vámi podělit o něco velmi cenného. O moji zkušenost s tím, o čem se moc nemluví a nepíše. A je to velká škoda! Protože by to spoustě žen změnilo to nepříjemné období, co přijde každý měsíc. Stejně jako se to stalo mě. Hlavní věcí, kterou mi kalíšek dal, a poselství, které chci předat dál, je SVOBODA!   Přečtěte si celý příběh Ladybird - "Proč a jak jsem vybírala".

Kateřina Š.

Přidávám pochvalnou recenzi! Po 3/4 roce už vím, že bych neměnila. Sice chvíli trvalo, než jsem přišla na to "jak", ale nyní už vše funguje k plné spokojenosti. Jen škoda, že jsem nezačla dřív, než teď - na stará kolena :- ) Navíc mám dojem, že se samotný proces i výrazně zkrátil. Za mě samé plusy!