Balení kalíšků
Často dostáváme dotazy na balení našich kalíšků do igelitových sáčků. Zda by se to dalo řešit jiným ekologickým způsobem nebo nebalit vůbec. Možnost nebalit vůbec jsme ihned zamítli. V našich počátcích kalíšky nebyly baleny a dostávali jsme mnoho komentářů, že je to velmi velmi nehygienické, s čímž na jednu stranu souhlasíme.